23.11.2020  Понедельник
            2019-2020 оқу жылының ІІ жарты жылдығына арналған сабақ кестесі (13.04-17.04.2020)                                    
Апт Жұп Уақыты 1 СТҚ  1 ЭКО 1 ЗЕМ  1 ИС 2 СТҚ 2 ЭКО 2 ЗЕМ 2 ИС 3 СТҚ 31 СТҚ 3 ЭКО 3 ЗЕМ 3 ИС  4 СТҚ
Дуйсенбі 13.04.2020 1 08:30-10:05 Топ сағаты Дуйсенова Р. 108 Топ сағаты Джасбаева М.К. 310 Классный час Кашаганова А. 410 Классный час Тленова Б.Т. 302 Топ сағаты Мусина Р.Т. 323 Топ сағаты Есжанова А.С. 422 Класн час Шонкина А.С. 221 Классный час Саламатова А.Ж. 313 Топ сағаты Даумова М.Н. 412 Топ сағаты Нураков Г.А. 113 Топ сағаты Тойман А. 413 Классный час Мамыраева А.К. 214 Классный час Турлыгожаева Л. 303 Топ сағаты Съезхан Ж. 107
2 10:15-11:50 Қазақ тілі Қалиақпар А.Т. 306 Қазақ тілі Жетписбаева А.К. 316 Русская литература Кашаганова А.М. 410 Биология  Турлыгожаева Л.Е. 403 Мемлекеттік тілде іс қағазд жүрг Саламатова А.Ж. 313 Кәсіби шет тілі Даумова М.Н./ Елубаева Р.Е. 412/ 417 ПМ-03 Землеустр. черчение Шонкина А.С./ Муратбекова С.Б. 221/220 Пм 10 Выполн работ дизайнера Тленова Б.Т. 302 КМ-04 Негіздемелер мен іргетаст Нураков Г.А. 113 Құрылыс машиналары Мақсут А. 110 Табиғат пайдалан экон негіз Шулгубаева Ж.С. 303 ПМ-08 Выполнен осн видов работ чертежн Мамыраева А.К. 214 ПМ 11 Операционные системы Бисеналиев А.К./ Джасбаева М.К 215/310 Технология және ұйым Съезхан Ж. 107
3 12:20-13:50 Орыс тілі Суходолова Л.Г./  Кашаганова А.М. 308/ 410 Математика Мусина Р.Т. 323 Физика Өтетілеу Г.А. 321 Физическое воспитание Тастанбек С.Б./ Ережепов М.У. с/з Кәсіби шет тілі Даумова М.Н./ Елубаева Р.Е. 412/417 Аналитикалық химия Таубаева Э.Ж. 423 ПМ-03 Землеустр. черчение Шонкина А.С./ Муратбекова С.Б. 221/220 Пм 10 Выполн работ дизайнера Тленова Б.Т. 302 Құрылыс машиналары Мақсут А. 110 КМ-04 Негіздемелер мен іргетаст Дуйсенова Р. 108 КМ-06 ҚОЖ бақылау және қорғау Есжанова А.С./ Тойман А.Т. 422/413  ПМ-08 Выполнен осн видов работ чертежн Мамыраева А.К. 214 ПМ 11 Операционные системы Бисеналиев А.К./ Джасбаева М.К 215/310 ГТҚ жөндеу және пайдалану Съезхан Ж. 107
4 14:05-15:40 Математика Мусина Р.Т. 323  Шет тілі Даумова М.Н./ Елубаева Р.Е. 412/ 417 История Казахстана Саламатова А.Ж. 313 Физика Өтетілеу Г.А. 321 Гидравлика Максут А. 110 Мемлекеттік тілде іс қағазд жүрг Калиакпар А.Т./ Жетписбаева А. 306/ 316 ПМ-03 Землеустр. черчение Шонкина А.С./ Муратбекова С.Б. 221/220 Пм 10 Выполн работ дизайнера Джасбаева М.К. 310 КМ-04 Негіздемелер мен іргетаст Нураков Г.А. 113 КМ-04 Негіздемелер мен іргетаст Дуйсенова Р. 108 КМ-06 ҚОЖ бақылау және қорғау Есжанова А.С./ Тойман А.Т. 422/413  ПМ-08 Выполнен осн видов работ чертежн Мамыраева А.К. 214 ПМ 15 Информационные сети Тленова Б.Т./ Бисеналиев А.К. 302/215 ГТҚ жөндеу және пайдалану Съезхан Ж. 107
Сейсенбі 14.04.2020 1 08:30-10:05 Қазақстан тарихы Лиясова Г.Ж. 402 Қазақстан тарихы Өтетілеу Г.А. 404 Биология  Турлыгожаева Л.Е. 403 Казахский язык Калиакпар А.Т./ Жетписбаева А. 306/ 316 Инженерлік геология Максут А. 110  Қорш орт жағд бақ құрал өлшем Есжанова А.С. 422 ПМ-03 Землеустр. черчение Шонкина А.С./ Муратбекова С.Б. 221/220 Пм 10 Выполн работ дизайнера Тленова Б.Т. 302 КМ-04 Негіздемелер мен іргетаст Нураков Г.А. 113 КМ-04 Негіздемелер мен іргетаст Дуйсенова Р. 108 Дене тәрбиесі Тастанбек С.Б./ Ережепов М.У. с/з ПМ-08 Выполнен осн видов работ чертежн Мамыраева А.К. 214 ПМ 11 Операционные системы Бисеналиев А.К./ Джасбаева М.К 215/310 Технология және ұйым Съезхан Ж. 107
2 10:15-11:50 Дене тәрбиесі Тастанбек С.Б. с/з Дене тәрбиесі Ережепов М.У. с/з Казахский язык Калиакпар А.Т./ Жетписбаева А. 306/ 316 История Казахстана Саламатова А.Ж. 313 Кәсіби шет тілі Даумова М.Н./ Елубаева Р.Е. 412/417 Аналитикалық химия Таубаева Э.Ж. 423 ПМ-03 Землеустр. черчение Шонкина А.С./ Муратбекова С.Б. 221/220 Пм 10 Выполн работ дизайнера Тленова Б.Т. 302 Құрылыс машиналары Мақсут А. 110 КМ-04 Негіздемелер мен іргетаст Дуйсенова Р. 108 КМ-06 ҚОЖ бақылау және қорғау Есжанова А.С./ Тойман А.Т. 422/413  ПМ-08 Выполнен осн видов работ чертежн Мамыраева А.К. 214 ПМ 11 Операционные системы Бисеналиев А.К./ Джасбаева М.К 215/310 ГТҚ жөндеу және пайдалану Съезхан Ж. 107
3 12:20-13:50 Химия Таубаева Э.Ж. 423 Физика Өтетілеу Г.А. 321 Русский язык  Кашаганова А.М. 410 Математика  Мусина Р.Т. 323 Гидравлика Максут А. 110 Кәсіби шет тілі Даумова М.Н./ Елубаева Р.Е. 412/ 417 ПМ-03 Землеустр. черчение Шонкина А.С./ Муратбекова С.Б. 221/220 Пм 10 Выполн работ дизайнера Джасбаева М.К. 310 КМ-04 Негіздемелер мен іргетаст Нураков Г.А. 113 КМ-04 Негіздемелер мен іргетаст Дуйсенова Р. 108 КМ-06 ҚОЖ бақылау және қорғау Есжанова А.С./ Тойман А.Т. 422/413  ПМ-08 Выполнен осн видов работ чертежн Мамыраева А.К. 214 ПМ 15 Информационные сети Тленова Б.Т./ Бисеналиев А.К. 302/215 ГТҚ жөндеу және пайдалану Съезхан Ж. 107
4 14:05-15:40 Орыс әдебиеті Суходолова Л.Г./  Кашаганова А.М. 308/ 410 Химия Таубаева Э.Ж./ Есжанова А.С. 423 / 422 Иностранный язык Даумова М.Н./ Елубаева Р.Е. 412/ 417 Физика Өтетілеу Г.А. 321 Дене тәрбиесі Тастанбек С.Б./ Ережепов М.У. с/з Мемлекеттік тілде іс қағазд жүрг Калиакпар А.Т./ Жетписбаева А. 306/ 316 ПМ-03 Землеустр. черчение Шонкина А.С./ Муратбекова С.Б. 221/220 Пм 10 Выполн работ дизайнера Джасбаева М.К. 310 КМ-04 Негіздемелер мен іргетаст Нураков Г.А. 113 Құрылыс машиналары Мақсут А. 110 КМ-06 ҚОЖ бақылау және қорғау Есжанова А.С./ Тойман А.Т. 422/413  ПМ-08 Выполнен осн видов работ чертежн Мамыраева А.К. 214 ПМ 15 Информационные сети Тленова Б.Т./ Бисеналиев А.К. 302/215 ГТҚ жөндеу және пайдалану Съезхан Ж. 107
Сәрсенбі  15.04.2020 1 08:30-10:05  Шет тілі Даумова М.Н./ Елубаева Р.Е. 412/ 417 Қазақстан тарихы Өтетілеу Г.А. 404 Начальная военная подготовка Кульбаев Ж. 425 Русский язык  Кашаганова А.М. 410 Мемлекеттік тілде іс қағазд жүрг Саламатова А.Ж. 313  Қорш орт жағд бақ құрал өлшем Есжанова А.С. 422 ПМ-03 Землеустр. черчение Шонкина А.С./ Муратбекова С.Б. 221/220 Пм 10 Выполн работ дизайнера Тленова Б.Т. 302 Құрылыс машиналары Мақсут А. 110 КМ-04 Негіздемелер мен іргетаст Дуйсенова Р. 108 Өсімдіктер мен жануар әлемін қорғ Турлыгожаева Л.Е. 303 ПМ-08 Выполнен осн видов работ чертежн Мамыраева А.К. 214 ПМ 11 Операционные системы Бисеналиев А.К./ Джасбаева М.К 215/310 Технология және ұйым Съезхан Ж. 107
2 10:15-11:50 Физика Өтетілеу Г.А. 321 Математика  Мусина Р.Т. 323 Биология  Турлыгожаева Л.Е. 403 Начальная военная подготовка Кульбаев Ж. 425 Гидрология  Максут А. 110 Мемлекеттік тілде іс қағазд жүрг Калиакпар А.Т./ Жетписбаева А. 306/ 316 ПМ-03 Землеустр. черчение Шонкина А.С./ Муратбекова С.Б. 221/220 Пм 10 Выполн работ дизайнера Тленова Б.Т. 302 КМ-04 Негіздемелер мен іргетаст Нураков Г.А. 113 КМ-04 Негіздемелер мен іргетаст Дуйсенова Р. 108 КМ-06 ҚОЖ бақылау және қорғау Есжанова А.С./ Тойман А.Т. 422/413  ПМ-08 Выполнен осн видов работ чертежн Мамыраева А.К. 214 ПМ 11 Операционные системы Бисеналиев А.К./ Джасбаева М.К 215/310 ГТҚ жөндеу және пайдалану Съезхан Ж. 107
3 12:20-13:50 Қазақ әдебиеті Қалиақпар А.Т. 306 Алғашқы әскери дайындық Кульбаев Ж. 425 Математика  Мусина Р.Т. 323 Русская литература Кашаганова А.М. 410 Инженерлік геология Максут А. 110 Дене тәрбиесі Тастанбек С.Б./ Ережепов М.У. с/з ПМ-03 Землеустр. черчение Шонкина А.С./ Муратбекова С.Б. 221/220 Пм 10 Выполн работ дизайнера Джасбаева М.К. 310 КМ-04 Негіздемелер мен іргетаст Нураков Г.А. 113 КМ-04 Негіздемелер мен іргетаст Дуйсенова Р. 108 КМ-06 ҚОЖ бақылау және қорғау Есжанова А.С./ Тойман А.Т. 422/413  ПМ-08 Выполнен осн видов работ чертежн Мамыраева А.К. 214 ПМ 15 Информационные сети Тленова Б.Т./ Бисеналиев А.К. 302/215 ГТҚ жөндеу және пайдалану Съезхан Ж. 107
4 14:05-15:40 Алғашқы әскери дайындық Кульбаев Ж. 425 Қазақ әдебиеті  Жетписбаева А.К. 316 Физика Өтетілеу Г.А. 321 Математика  Мусина Р.Т. 323 Дене тәрбиесі Тастанбек С.Б./ Ережепов М.У. с/з Кәсіби шет тілі Даумова М.Н./ Елубаева Р.Е. 412/ 417 ПМ-03 Землеустр. черчение Шонкина А.С./ Муратбекова С.Б. 221/220 Пм 10 Выполн работ дизайнера Джасбаева М.К. 310 КМ-04 Негіздемелер мен іргетаст Нураков Г.А. 113 Құрылыс машиналары Мақсут А. 110 КМ-06 ҚОЖ бақылау және қорғау Есжанова А.С./ Тойман А.Т. 422/413  ПМ-08 Выполнен осн видов работ чертежн Мамыраева А.К. 214 ПМ 15 Информационные сети Тленова Б.Т./ Бисеналиев А.К. 302/215 ГТҚ жөндеу және пайдалану Съезхан Ж. 107
Бейсенбі 16.04.2020 1 08:30-10:05  Шет тілі Даумова М.Н./ Елубаева Р.Е. 412/ 417 Биология  Турлыгожаева Л.Е. 403 Физика Өтетілеу Г.А. 321 Казахская литература Калиакпар А.Т./ Жетписбаева А. 306/ 316 Мемлекеттік тілде іс қағазд жүрг Саламатова А.Ж. 313 Дене тәрбиесі Тастанбек С.Б./ Ережепов М.У. с/з ПМ-03 Землеустр. черчение Шонкина А.С./ Муратбекова С.Б. 221/220 Пм 10 Выполн работ дизайнера Тленова Б.Т. 302 Құрылыс машиналары Мақсут А. 110 КМ-04 Негіздемелер мен іргетаст Дуйсенова Р. 108 КМ-06 ҚОЖ бақылау және қорғау Есжанова А.С./ Тойман А.Т. 422/413  ПМ-08 Выполнен осн видов работ чертежн Мамыраева А.К.  214 ПМ 11 Операционные системы Бисеналиев А.К./ Джасбаева М.К 215/310 Технология және ұйым Съезхан Ж. 107
2 10:15-11:50 Математика  Мусина Р.Т. 323 Орыс тілі Суходолова Л.Г./  Кашаганова А.М. 308/ 410 Физическое воспитание Тастанбек С.Б. с/з Иностранный язык Даумова М.Н./ Елубаева Р.Е. 412/ 417 Гидрология  Максут А. 110 Мемлекеттік тілде іс қағазд жүрг Калиакпар А.Т./ Жетписбаева А. 306/ 316 ПМ-03 Землеустр. черчение Шонкина А.С./ Муратбекова С.Б. 221/220 Пм 10 Выполн работ дизайнера Тленова Б.Т. 302 КМ-04 Негіздемелер мен іргетаст Нураков Г.А. 113 КМ-04 Негіздемелер мен іргетаст Дуйсенова Р. 108 КМ-06 ҚОЖ бақылау және қорғау Есжанова А.С./ Тойман А.Т. 422/413  ПМ-08 Выполнен осн видов работ чертежн Мамыраева А.К.  214 ПМ 11 Операционные системы Бисеналиев А.К./ Джасбаева М.К 215/310 ГТҚ жөндеу және пайдалану Съезхан Ж. 107
3 12:20-13:50 Физика Өтетілеу Г.А. 321 Орыс әдебиеті Суходолова Л.Г./  Кашаганова А.М. 308/ 410 Химия Таубаева Э.Ж./ Есжанова А.С. 423 / 422 Физическое воспитание Тастанбек С.Б./ Ережепов М.У. с/з Инженерлік геология Максут А. 110 Кәсіби шет тілі Даумова М.Н./ Елубаева Р.Е. 412/ 417 ПМ-03 Землеустр. черчение Шонкина А.С./ Муратбекова С.Б. 221/220 Пм 10 Выполн работ дизайнера Джасбаева М.К. 310 КМ-04 Негіздемелер мен іргетаст Нураков Г.А. 113 КМ-04 Негіздемелер мен іргетаст Дуйсенова Р. 108 КМ-06 ҚОЖ бақылау және қорғау Есжанова А.С./ Тойман А.Т. 422/413  ПМ-08 Выполнен осн видов работ чертежн Мамыраева А.К.  214 ПМ 15 Информационные сети Тленова Б.Т./ Бисеналиев А.К. 302/215 ГТҚ жөндеу және пайдалану Съезхан Ж. 107
4 14:05-15:40 Дене тәрбиесі Тастанбек С.Б. с/з Дене тәрбиесі Ережепов М.У. с/з Начальная военная подготовка Кульбаев Ж. 425 Русская литература Кашаганова А.М. 410 Кәсіби шет тілі Даумова М.Н./ Елубаева Р.Е. 412/ 417 Мәдениеттану Саламатова А.Ж. 313 ПМ-03 Землеустр. черчение Шонкина А.С./ Муратбекова С.Б. 221/220 Пм 10 Выполн работ дизайнера Джасбаева М.К. 310 КМ-04 Негіздемелер мен іргетаст Нураков Г.А. 113 Құрылыс машиналары Мақсут А. 110 ҚОЖ бақылау және қорғау Есжанова А.С. 422 ПМ-08 Выполнен осн видов работ чертежн Мамыраева А.К.  214 ПМ 15 Информационные сети Тленова Б.Т./ Бисеналиев А.К. 302/215 ГТҚ жөндеу және пайдалану Съезхан Ж. 107
Жұма  17.04.2020 1 08:30-10:05 Биология  Турлыгожаева Л.Е. 403 Орыс әдебиеті Суходолова Л.Г./  Кашаганова А.М. 308/ 410 Физическое воспитание Тастанбек С.Б. с/з История Казахстана Саламатова А.Ж. 313 Кәсіби шет тілі Даумова М.Н./ Елубаева Р.Е. 412/ 417 Мемлекеттік тілде іс қағазд жүрг Калиакпар А.Т./ Жетписбаева А. 306/ 316 ПМ-03 Землеустр. черчение Шонкина А.С./ Муратбекова С.Б. 221/220 Пм 10 Выполн работ дизайнера Тленова Б.Т. 302 КМ-04 Негіздемелер мен іргетаст Нураков Г.А. 113 Құрылыс машиналары Мақсут А. 110 КМ-06 ҚОЖ бақылау және қорғау Есжанова А.С./ Тойман А.Т. 422/413  ПМ-08 Выполнен осн видов работ чертежн Мамыраева А.К.  214 ПМ 11 Операционные системы Бисеналиев А.К./ Джасбаева М.К 215/310 Технология және ұйым Съезхан Ж. 107
2 10:15-11:50 Қазақстан тарихы Лиясова Г.Ж. 402 Қазақстан тарихы Өтетілеу Г.А. 404 Иностранный язык Даумова М.Н./ Елубаева Р.Е. 412/ 417 Казахский язык Калиакпар А.Т./ Жетписбаева А. 306/ 316 Мемлекеттік тілде іс қағазд жүрг Саламатова А.Ж. 313 Дене тәрбиесі Тастанбек С.Б./ Ережепов М.У. с/з ПМ-03 Землеустр. черчение Шонкина А.С./ Муратбекова С.Б. 221/220 Пм 10 Выполн работ дизайнера Джасбаева М.К. 310 Құрылыс машиналары Мақсут А. 110 КМ-04 Негіздемелер мен іргетаст Дуйсенова Р. 108 КМ-06 ҚОЖ бақылау және қорғау Есжанова А.С./ Тойман А.Т. 422/413  ПМ-08 Выполнен осн видов работ чертежн Мамыраева А.К.  214 ПМ 15 Информационные сети Тленова Б.Т./ Бисеналиев А.К. 302/215 ГТҚ жөндеу және пайдалану Съезхан Ж. 107
3 12:20-13:50 Орыс әдебиеті Суходолова Л.Г./  Кашаганова А.М. 308/ 410 Физика Өтетілеу Г.А. 321 Математика  Мусина Р.Т. 323 Химия Таубаева Э.Ж. 423 Гидравлика Максут А. 110  Қорш орт жағд бақ құрал өлшем Есжанова А.С. 422 ПМ-03 Землеустр. черчение Шонкина А.С./ Муратбекова С.Б. 221/220 Пм 10 Выполн работ дизайнера Джасбаева М.К. 310 КМ-04 Негіздемелер мен іргетаст Нураков Г.А. 113 КМ-04 Негіздемелер мен іргетаст Дуйсенова Р. 108 Дене тәрбиесі Тастанбек С.Б./ Ережепов М.У. с/з ПМ-08 Выполнен осн видов работ чертежн Мамыраева А.К.  214 ПМ 15 Информационные сети Тленова Б.Т./ Бисеналиев А.К. 302/215 ГТҚ жөндеу және пайдалану Съезхан Ж. 107

© «Ушконырский колледж водного хозяйства»

Алматинская область, Қарасайский район, с.Ушконыр, ул.Адилбекова №1

8 (72771) 5-05-80

marzhan7@rambler.ru

Разработка и поддержка сайта: студия Gala